Leniwe Poniedziałki

Antysamobójcze Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

Dziś tematyka wyjątkowo poważna ponieważ obchodzimy Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom, jest inicjatywa mająca za zadanie zwiększyć świadomość społeczną na temat zjawiska samobójstw. Jest to temat, który u nas w kraju nie jest zbyt często poruszany, a być możne powinien. W Polsce co roku ginie śmiercią samobójczą więcej osób niż w wypadkach komunikacyjnych. Statystycznie codziennie niemal 15 osób podejmuje próbę samobójczą, a 11 z nich skutecznie odbiera sobie życie. Najczęstszą przyczyną prób samobójczych są zaburzenia psychiczne najczęściej depresyjne, rzadziej psychotyczne. Jeśli zainteresował was temat odsyłam do artykułów na temat samobójstw w Polsce oraz Japonii. Jeśli problem dotyczy Cię osobiście, nie szukaj porad w internecie tylko skontaktuj się niezwłocznie z lekarzem specjalistą ponieważ każdy przypadek jest indywidualny i nie ma uniwersalnych rozwiązań.

Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

Odcinając się już od dzisiejszego nietypowego tematu przewodniego zapraszamy na kolejne Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe na Nintendo Switch. Turniej rozpoczynamy o 21:00, a kończymy o 23:00 o trybie rozgrywki decydują sami gracze, głosowanie odbywa się na Goombowym Discordzie.

 
Kod turnieju:
1304 – 0227 – 8955
 

 

Nowicjuszy zachęcamy do zapoznania się z FAQ oraz odwiedzenia naszego Discorda, a dla tych którzy nie mogą zjawić się w grze prowadzić będziemy jak zawsze stream z komentarzem uczestników.

Do zobaczenia wieczorem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *