Super Smash Bros. Ultimate aktualizacja 3.0

Aktualizacja Super Smash Bros. Ultimate do wersji 3.0

Wielu fanów Super Smash Bros. Ultimate z niecierpliwością wyczekuje pojawiania się aktualizacji 3.0, której główną częścią ma być nowa postać Jockera z Persony 5. No i się doczekaliśmy! Wczoraj w późnych godzinach nocnych na YouTube pojawiła się prezentacja zmian nadchodzących wraz z patchem, którego będzie można pobrać już dziś 17 kwietnia.

Oprócz postaci Jockera aktualizacja przyniesie ze sobą nową mapę osadzoną w świecie Persony 5 oraz jedenaście nowych utworów z tejże gry, które będą miały wpływ na kolorystykę mapy.

Mii Fighters dostaną nowe płatne skórki nawiązujące do gier z serii Persona oraz Sonica stroje Tailsa i Knucklesa.

Wraz z aktualizacją 3.0 wszyscy gracze Super Smash Bros. Ultimate dostaną rozbudowany edytor map, umożliwiający dość kompleksowe tworzenie własnych poziomów. Od teraz będziemy mogli również edytować zapisane replaye z naszych rozgrywek. Stworzone mapy i filmiki będziemy mogli udostępniać społeczności Smasha, oceniać, pobierać i testować. Aplikacja Nintendo Switch Online na smartphony została wzbogacona o nowe funkcjonalność społecznościowe umożliwiające przeglądanie kontentu tworzonego przez graczy.

Rozmach aktualizacji bardzo pozytywnie zaskakuje, zwłaszcza edytor poziomów, który umili nam czas w oczekiwaniu na Super Mario Maker 2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *