Nintendo Switch

 • Aktualizacja systemu Nintendo Switch do wersji 4.0.0

  Dziś o wczesnych godzinach porannych nasze Switche otrzymały sporą aktualizację systemu oznaczoną numerem 4.0.0. Dzięki niej dostaniemy możliwość zgrywania ostatnich 30 sekund rozgrywki. Aby rozpocząć zgrywanie wystarczy przytrzymać przycisk służący do tej pory tylko do robienia screenshotów. Filmik zostanie zapisany w pamięci waszej konsoli skąd można go udostępnić na Twittera lub Facebooka.

 • Aktualizacja ARMS dodająca przypinki

  ARMS dostał właśnie aktualizację do wersji 3.2 dodano zbieranie i przypinanie odznak, możliwość oglądania powtórek z rozgrywki oraz poprawiono kilka błędów. Szczegóły aktualizacji

 • Nowy zwiastun Wolfenstein II: The New Colossus

  Premiera Wolfenstein II: The New Colossus coraz bliżej z tej okazji zaprezentowano nowy zwiastun tej gry. Uwaga dla wrażliwych jest dość brutalnie.

 • Polskie gry na Nintendo: Robonauts

  To już druga polska gra po Astro Bears Party, którą przyszło mi testować. Jest to gra zdecydowanie bardziej rozbudowana od miśków, podobnie jak i one została stworzona przez warszawskie studio QubicGames.

 • Nintendo powraca ze swoim stoiskiem na PGA

  Po rocznej przerwie polski dystrybutor Nintendo powraca ze swoim stoiskiem na targi Poznań Game Arena (6-8.10.2017). Powraca i to nie byle jak, bo ze stoiskiem o powierzchni aż 228 metrów kwadratowych! Będzie to świetna okazja aby zagrać w największe hity z tego roku oraz najciekawsze nadchodzące premiery.

 • W końcu znamy datę premiery Stardew Valley

  Stardew Valley na Nintendo Switch zostało zapowiedziane siedem miesięcy temu, przez cały ten czas dostawaliśmy zapewnienia, że twórcy ciągle pracują nad tym tytułem. No i w końcu doczekaliśmy się, po raz pierwszy na Nintendo, po raz pierwszy na sprzęcie przenośnym, gra ukaże się już 5 października!

 • Wrześniowe wrocławskie SteetPassy

  Dziś (29.09.2017) po raz kolejny spotykamy się we Wrocławiu na StreetPassach w HDmarkecie. Tym razem w centrum uwagi znajdą się FAST RMX, FIFA 18 i Mario Kart 8: Deluxe. Impreza zaczyna się o godzinie 15:00 i potrwa przynajmniej do 21:00. Każde takie spotkanie jest świetną okazją na poznanie ludzi dzielących te same pasje.

 • Polskie gry na Nintendo: Astro Bears Party

  Miałem okazję przetestować przedpremierowo grę Astro Bears Party stworzoną przez polskie studio QubicGames. Jak sama nazwa wskazuje jest to pozycja przeznaczona do zabawy w większym gronie znajomych. Rozgrywka w „miśki” jest multiplayerową wariacją na temat nieśmiertelnego Snake’a

 • Data premiery Resident Evil: Revelations Collection

  Kolejne dwa dobre porty trafią na Nintendo Switch. Mowa tutaj o obu częściach Resident Evil: Revelations, których premiera przewidziana jest na 28 listopada. Gry będą zawierać wszystkie poprzednie DLC oraz wykorzystywać HD Rumble, kontrolery ruchowe i kamerę na podczerwień.

 • Darmowa aktualizacja FAST RMX

  FAST RMX, a wcześniej FAST Racing NEO to jedne z moich ulubionych gier wyścigowych. Pierwsza z nich doczekała się właśnie aktualizacji do wersji 1.3. W nowej wersji gry otrzymujemy 6 nowych torów oraz dwa nowe puchary. W raz z aktualizacją gra ukazała się również na rynku japońskim, na którym wcześniej nie była dostępna.

 • Arena of Valor darmowa MOBA na Switcha

  Kolejnym zaskoczeniem wczorajszego Nintendo Direct była Arena of Valor jest to gra typu Multiplayer Online Battle Arena w skrócie MOBA. Pozycja czerpie garściami z takich popularnych na PC hitów jak League of Legends i Dota 2.

 • Doom i Wolfenstein II: The New Colossus na Switcha

  Wczorajszy Nintendo Direct obfitował w wiele niespodzianek, największą z nich była dla mnie zapowiedź czwartej odsłony Dooma i Wolfenstein II: The New Colossus na Nintendo Switch. Na japońskim profilu Nintendo pojawił się fragment gameplayu ze wspominanego Dooma.

 • Nintendo Direct 13.09.2017

  Dziś (13.09.2017) o północy rozpocznie się 45 minutowy Nintendo Direct. Jedynym pewniakiem prezentacji jest Super Mario Odyssey. Najprawdopodobniej zobaczymy również szczegóły dotyczące innych gier zapowiedzianych na okres około świąteczny. Krążą również plotki o systemie achievementów dla Nintendo Switch.

 • Odświeżone L.A. Noire wyląduje na Switchu

  L.A. Noire to gra akcji z elementami detektywistycznymi z fabułą osadzoną w 1947 roku w skorumpowanym Los Angeles. Pokierujemy w niej losami początkującego detektywa wspinającego się po szczeblach policyjnej kariery. Za stworzenie gry odpowiada studio Team Bondi, a za jej pierwotne wydanie w 2011 roku – Rockstar Games. Już 14 listopada tego roku gra ukaże się na Nintendo Switch.

 • Switch sprzedaje się prawie trzykrotnie lepiej od PlayStation 4

  W Japonii zakup Switcha wcale nie jest taki prosty jak u nas. Aby dostać konsole trzeba się nastać w gigantycznych kolejkach, a i tak nie masz pewności czy dla ciebie wystarczy. Konsola Nintendo sprzedaje się prawie trzykrotnie lepiej od swojego największego konkurenta PlayStation 4. W ciągu 26 od premiery w Japonii sprzedało się 665 760 sztuk PS4 w analogicznym okresie sprzedano już 1 523 471 Switchy!

 • Gear.Club Unlimited na Nintendo Switch

  Ekskluzywnie na Nintendo Switch ukaże się Gear.Club Unlimited. Jest to rozszerzona wersja tytułu znanego ze smartphone’ów. Za stworzenie gry odpowiada studio Eden Games, znane nam bliżej z produkcji takich gier wyścigowych jak Need for Speed: Porsche Unleashed i Test Drive Unlimited 2.