Nintendo Switch

 • Yooka-Laylee na Nintendo Switch coraz bliżej

  Początkowo Yooka-Laylee miało ukazać się na Wii U, później ze względu na planowane rychłe nadejście następcy tej platformy przeniesiono ją na Switcha. Posiadacze konsol Sony i Microsoftu oraz PCtów mogą cieszyć się grą już od 11 kwietnia. Niestety w przypadku Nintendo zmiana platformy docelowej zaowocowała sporymi opóźnieniami. Nintendowcy nadal czekają

 • Porównanie wersji Monster Hunter XX

  Od jakiegoś czasu można pobrać demo Monster Hunter XX na Nintendo Switch. Gra względem pierwowzoru znanego z 3DSa została znacząco usprawniona graficznie. Oto jak prezentują się różnice

 • Nintendo pozwane za Switcha

  Nintendo zostało pozwane przez firmę Gamevice zajmującą się produkcją akcesoriów do gier. Zarzucają Nintendo plagiat ich urządzenia o nazwie Wikipad. Jako zadośćuczynienia żądają zakazu sprzedaży konsoli i zadość uczynienia finansowego.

 • SplatBrella ochroni Cie przed deszczem farby

  W ten weekend do dyspozycji graczy Splatoon 2 zostanie oddana kolejna broń. Tym razem będzie to ciekawie zapowiadająca się SplatBrella, połączenie pistoletu na farbę oraz parasolki.

 • Rozpoczęcie MarioKart.pl eXtreme Cup

  Już dziś rozpocznie się pierwsza runda turnieju MarioKart.pl eXtreme Cup, który będzie trwał przez sześć tygodni, co niedzielę, do 6 września. Zabawa rozpocznie się o 20:00 i potrwa aż do godziny 22:00. Turniej zostanie rozegrany w trybie 200cc z ograniczeniem broni do skorup.

 • Lipcowe wrocławskie SteetPassy

  Jak co miesiąc w ostatni piątek miesiące w sklepie HDmarket odbędą się wrocławskie Streetpassy. Impreza rozpocznie się o 15:00 i potrwa aż do 21:00. To fantastyczna okazja, żeby przyjść i spotkać niezwykłych ludzi, którzy dzielą tę samą pasję.

 • Duża aktualizacja ARMS

  Aktualizacja gry dostała numer 2.0.0. wprowadza wiele dodatkowej zawartości oraz poprawia znalezione błędy. Między innymi Max Brass jako grywalna postać, dodatkowe rękawice Nade, Roaster i Kablammer, nowa mapa Sky Arena, nowy tryb rozgrywki Hedlok Scramble. Poniżej szczegółowa lista zmian

 • Digital Foundry pokazuje różnice między pierwszym, a drugim Splatoonem

  W skrócie jest dużo lepiej, dynamiczne skalowanie rozdzielczości, stałe 60 FPS, wile dodatkowych smaczków i upiększeń graficznych. Splatoon 2 na Nintendo Switch będzie dużo ładniejszy od swojego poprzednika na Wii U. Niestety nadal brak porządnego antyaliasingu (wygładzania krawędzi).

 • WWE 2K18 na Nintendo Switch

  Dawno nie mieliśmy okazji pograć na Nintendo w dobry wrestling. Zapowiedziany na Nintendo Switch WWE 2K18 moze zmienić ten stan rzeczy. Premiera gry zapowiedziana jest na 17 października, jeszcze nie wiadomo czy premiera na konsole Nintendo będzie przesunięta względem innych platform.

 • Splatoon 2 przedpremierowy Splatfest

  Direct poświęcony nadchodzącemu Splatoonowi 2 obfitował w wile ciekawostek na temat drugiej odsłony hitu. Jedną najciekawszych z nich był bez wątpienia Splatfest który ma odbyć się na tydzień przed premierą gry. Splatfesty są cyklicznymi eventami w których opowiadasz się za jedną stron konfliktu i walczysz w ich imię. Tym razem spór toczy się o

 • Splatoon 2 Direct

  W czwartek (06.07.2017) o godzinie 16:00 rozpocznie się Splatoon 2 Direct w którym zaprezentowane zostaną szczegóły dotyczące kontynuacji hitu z Wii U. Wydarzenie to poprzedza premierę gry zaplanowaną na 21.07.2017, preordery już złożone?

 • Czerwcowe spotkanie StreetPass we Wrocławiu

  Czerwcowa edycja Wrocławskich StreetPasów rozpocznie się jak zawsze w piątek (30.06.2017) o 15:00 w sklepie HDmarket przy ulicy Sokolniczej 7-17/28. Sklep w tym dniu będzie otwarty dłużej, do godziny 21:00. Tematem przewodnim imprezy będzie ARMS, najnowsza bijatyka od Nintendo. Z tej okazji zostanie zorganizowany turniej

 • Pokémon RPG i Metroid Prime 4 jeszcze w 2018

  Przyszły rok dla Nintendo Switch zapowiada się obiecująco. Charlie Scibetta z amerykańskiego oddziału Nintenddo potwierdza premiery Kirby, Yoshi, Pokémon RPG i Metroid Prime planowane są na przyszły rok! Jego wypowiedz w wywiadzie dla VentureBeat

 • Aktualizacja systemu Nintendo Switch do wersji 3.0.0

  Nintendo nie próżnuje dziś pojawiła się kolejna aktualizacja systemu operacyjnego Nintendo Switch. Tym razem nie są to jedynie poprawki stabilności, aktualizacja dodaje kilka nowych opcji i funkcjonalności. Oto szczegółowa lista zmian:

 • Yoshi na Nintendo Switch

  Mimo tego że nowa gra o Yoshim wygląda obiecująco miała to nieszczęście zostać zaprezentowana zaraz po ogłoszeniu Metroid Prime 4, który to delikatnie ujmując przyćmił ją. Zapowiedziane na przyszły rok przygody Yoshiego na Nintendo Switch zrywają trochę z włóczkowym stylem Yoshi’s Woolly World. Tym razem oprawa graficzna utrzymana jest w kartonowo-wycinankowym klimacie.

 • Zapowiedź Metroid Prime 4

  Sporo czasu minęło od ostatniego pełnoprawnego Metroida. Federation Force mimo, że był gra niezłą nie został pozytywnie przyjęty przez rozgoryczonych graczy. Podczas Nintendo Spotlight zaprezentowano coś na co wszyscy czekali zapowiedź kontynuacji przygód Samus – Metroid Prime 4. Pokazano tylko wyłaniające się logo gry.