Nintendo Switch

 • Piąte Leniwe poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

  Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta ale póki co mamy traumatyczny poniedziałek. Już dziś o 21:00 spotykamy się na torach wyścigów Mario Kart 8: Deluxe na Nintendo Switch aby poprawić trochę ten poniedziałek. Tym razem będziemy ścigać się w trybie 150cc, limit przejazdów zostanie zwiększony, a Smart Steering będzie dozwolone

 • Wasteland 2: Director’s Cut w drodze na Nintendo Switch

  Brian Fargo dyrektor generalny inXile Entertainment wkleił na swoim Twitterze zdjęcie przedstawiające Switcha z uruchomioną wersją developerską gry Wasteland 2: Director’s Cut. Jest to postapokaliptyczna gra RPG u jej podstaw fabularnych leży wojna nuklearna która wybuchła w 1998 roku. Graczowi przyjdzie pokierować oddziałem ocalałych „Strażników Pustkowi”.

 • SteamWorld Heist: Ultimate Edition już 28 grudnia

  Nintendo Switch to świetna platforma również dla twórców indyków SteamWorld Dig 2 okazał się tutaj ogromnym sukcesem. Ukazanie się kolejnej gry ze świata SteamWorld było tylko kwestią czasu. Teraz już znamy konkrety SteamWorld Heist: Ultimate Edition ukaże się na Switchu już 28 grudnia!

 • Od premiery sprzedało się ponad 10 milionów konsol Nintendo Switch

  Są powody do świętowania, Nintendo Switch sprzedało się już w ponad 10 milionach egzemplarzy. Jest to znakomity wynik jak na zaledwie 9 miesięcy które upłynęły od daty premiery. Oby 2018 był równie udany!

 • Jak kupować na eShopie gry z innych regionów?

  Większość z was czytając ten nagłówek zastanawia się zapewne na co to komu? Dlaczego miałbym chcieć kupować gry z innych regionów? Przyczyny są zasadniczo dwie, po pierwsze: gry ekskluzywne dla danych rynków. W Japonii ukazuje się wiele tytułów niedostępnych nigdzie indziej, czego chyba najlepszym przykładem jest Monster Hunter XX. Po drugie: ceny, dzięki przewalutowaniu i lokalnym politykom cenowym możemy taniej zakupić ten sam tytuł

 • Czwarte Leniwe poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

  Święta już tuż, tuż, prawie czuć zbliżającą się świąteczną labę. Jednak do tego czasu każdy musi się zmagać z natłokiem przedświątecznych obowiązków, a do tego ten nieszczęsny poniedziałek! Z odsieczą przybywają czwarte „Leniwe poniedziałki” z Mario Kart 8: Deluxe na Nintendo Switch. Zrób sobie przerwę, zrelaksuj się i zagraj już dziś o 21:00 w trybie Mirror 150cc.

 • Drugie DLC do Breath of the Wild

  Podczas The Game Awards zaprezentowano zwiastun drugiego DLC do The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Zawiera ono nowy wątek fabularny i powiązaną z nim zawartość dodatkową. Wielką niespodzianką jest motor oparty o starożytną technologię wykorzystywaną między innymi w Guardianach.

 • Bayonetta 3 ekskluzywnie na Switcha

  Podczas gali rozdania nagród The Game Awards przedstawiciel Nintendo, prezes amerykańskiego oddziału firmy Reggie Fils-Aime zaserwował nam niemałą niespodziankę. Bayonetta 3 ukaże się ekskluzywnie na Nintendo Switch, oprócz tego już w lutym 2018 wydane zostaną dwie pierwsze części serii. Za przygotowanie tytułów odpowiada Platinum Games.

 • Megaman nie umarł, nowa odsłona serii już w 2018

  Podczas specjalnego streamu na 30 rocznicę Megamana ogłoszono nową odsłonę serii Megamana 11. Capcom ujawnił również, że gra ukaże się na Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One już w przyszłym roku.

 • Trzecie Leniwe poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

  Zapraszam wszystkich na trzecią rundę walki z poniedziałkową turmą. Tym razem będziemy ścigać się w trybie 150cc, pokój zostanie otwarty o godzinie 21:00, a zamknięty o 23:00.

 • Aktualizacja Stardew Valley

  Stardew Valley na Nintendo Switch otrzymało właśnie aktualizację. Twórca gry nie przedstawił oficjalnej listy zmian ale z tego co udało się zauważyć użytkownikom dodano obsługę nagrywania filmików, poprawiono czasy ładowania i zapisywania gry oraz dodano obsługę HD Rumble w Joy-Conach.

 • Yooka-Laylee w sprzedaży od 14 grudnia

  Na pozostałych platformach Yooka-Laylee miała premierę 11 kwietnia. Od 14 grudnia również posiadacze Switcha będą mogli cieszyć się tą platformówką w stylu retro. Playtonic Games długo zwlekało z premierą pokazując nam screeny z gry uruchomionej jednak nie podając żadnych konkretów. Trochę to trwało ale w końcu się doczekaliśmy, jednak czy nie jest już trochę za późno?

 • Druga edycja leniwych poniedziałków.

  Wymęczeni po poniedziałkowych obowiązkach? Zapraszam na cotygodniowe (27 listopada) wieczorne granie w Mario Kart 8: Deluxe w ramach „Leniwych poniedziałków”. Poprzednia edycja przyciągnęła aż 36 graczy, którzy ścigali się w trybie 100cc. Tym razem przewagą trzech głosów wygrał tryb

 • Duża przedświąteczna aktualizacja Splatoona 2

  Dziś (24 listopada) Splatoon 2 otrzymał dużą aktualizację zawartości. Obejmuje ona nowe stroje, bronie, fryzury, mapy, muzykę oraz kilka pomniejszych udoskonaleń.

 • Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

  Goomba i Mario Kart Polska mają zaszczyt zaprosić na nową cykliczną zabawę dla wszystkich fanów Mario Kart 8: Deluxe na Nintendo Switch. „Leniwe poniedziałki”, bo tak właśnie będzie się nazywać to wydarzenie, powstały w szczytnym celu

 • ARMS aktualizacja do wersji 4.0.0

  Dziś (16.11.2017) ukazała się aktualizacja ARMSów do wersji 4.0.0. Dwie najważniejsze zmiany w tej wersji to nowa postać i mapa. Oprócz tego dodano obsługę wydarzeń Party Crash przypominających trochę Spaltfesty ze Splatoona. Najbliższy event zapowiedziany jest na 22 listopada i potrwa aż do 24.