Nintendo Switch

 • Pierwszy tegoroczny Nintendo Direct

  Pierwszy tegoroczny Nintendo Direct już wkrótce! Dołącz do nas na Discordzie na kanale #HYPETRAIN do wspólnego oglądania około 35 minutowej globalnej prezentacji. Podczas Directa zaprezentowane zostaną nadchodzące nowości na platformę Nintendo Switch.

 • Aktualizacja Splatoona 2 do wersji 4.4.0

  Dziś 30 stycznia ukazał się kolejny patch do Splatoona 2. Tym razem aktualizacja podnosi grę do wersji 4.4.0 wprowadza ona zmiany na mapie w Kelp Dome, szereg uprawień w balansie broni i kilka pomniejszych poprawek, a oto pełna lista zmian:

 • Plotka. Metroid Prime Trilogy na Switcha już gotowe

  Po raz kolejny zrzeszające ludzi z branży forum ResetEra dostarcza nam ciekawych i w miarę wiarygodnych plotek. Tak więc być może już niedługo dostaniemy od Nintendo nagrodę pocieszenia za zresetowanie Metroid Prime 4.

 • Metroid Prime 4 zresetowany

  Nintendo wydało oficjalne wideooświadczenie na temat postępu prac nad długo wyczekiwanym Metroid Prime 4. Niestety nie są to dobre wieści, rozwój gry został całkowicie zresetowany.

 • Bonus Challenge / Mario + Rabbids: Kingdom Battle

  Jeśli myśleliście, że trzy wyzwania w zawodach społecznościowych to wszystko w rozgrywkach zimowych – to byliście w błędzie. Nadprogramowe wyzwanie zostało zapowiedziane na profilu Facebook Królików i kieruje po więcej danych na Discord.

 • Świeża porcja indyków na Nintendo Switch

  Dziś rano europejski odział Nintendo na swoim Twitterze zapowiedział kolejną prezentacje z cyklu Indie Highlights. Zostaną na niej zaprezentowane największe tytuły twórców niezależnych zapowiedziane na ten rok. Start przewidziany jest na godzinę

 • Recenzja Inops

  Inops to logiczna platformówka 2D, którą chyba najlepiej porównać do Limbo. Ciekawy i tajemniczy świat, podobna stylistyka czerni i gry światła a także zagadki i pułapki – to wszystko jest w tej grze. W produkcji ZRZStudio sterujemy jednak bohaterem lub bohaterami w kształcie czarnej kulki z oczami. Inop to pojedyncza mała postać rozpoczynająca grę. Poruszając się przez wykreowany świat znajdujemy kolejne śpiące kulki, które po przebudzeniu dołączają do przygody i dalszą część planszy przemierzają wspólnie.

 • WYZWANIE #3 / Mario + Rabbids: Kingdom Battle

  Zaproponowana w grudniu kilkumiesięczna rywalizacja przez twórców gry
  Mario + Rabbids: Kingdom Battle trwa nadal i kończy pierwszy sezon. Ubisoft zaprezentował ostatnie wyzwanie w rozgrywkach zimowych, w zawodach społecznościowych.

  Kolejne wyzwania dotyczyć będą już rozgrywek wiosennych.

 • Yoshi’s Crafted World – zwiastun i data premiery

  Wczoraj zaprezentowano fabularny zwiastun Yoshi’s Crafted World i podano konkretną datę premiery. W nowy tytuł zagramy pod koniec marca !

 • WYZWANIE #2 / Mario + Rabbids: Kingdom Battle


  W połowie grudnia Ubisoft zapowiedział ogólnoświatowe zawody społecznościowe w grę Mario + Rabbids: Kingdom Battle. Pierwsze wyzwanie już za nami (jeśli jeszcze go nie ukończyliście nadal możecie je wykonać).

  Od wczoraj dostępne jest Wyzwanie #2 w rozgrywkach zimowych…

 • Inops – wkrótce na Nintendo Switch


  Przeglądając od czasu do czasu nadchodzące premiery gier na Nintendo Switch w cyfrowym sklepie można natknąć się na coś interesującego. W zakładce Coming Soon zainteresować może nas tytuł, grafika prezentująca grę lub tańszy pre-order.

  Jedną z gier, na które zwróciłem szczególną uwagę jest Inops.

 • Świąteczne spot-gra-nia / Koszalin 2018.12.22

  Zbliżają się święta, a więc i czas na wspólną grę z rodziną i ze znajomymi. W sobotę 22 grudnia spotkaliśmy się w małym gronie Ol’ Funky Bastard, Ana’n’ass, Artur i ramzes64, w koszalińskim lokalu Green Pub mieszczącym się przy ulicy Fałata 11h.

  Poniżej mini opis ze wspólnego spot-gra-nia.

 • Zawody społecznościowe Mario + Rabbids: Kingdom Battle

  Ubisoft zapowiedział ogólnoświatowe zawody społecznościowe w grę Mario + Rabbids: Kingdom Battle. Jeśli ograliście już ten świetny tytuł to warto znów po niego sięgnąć i zarejestrować się do gry. Zawody składać się będą z kilku sezonów podzielonych na rozgrywki zimowe, wiosenne i letnie.

  Szczegóły w rozwinięciu.

 • Recenzja Horizon Chase Turbo

  Pod koniec listopada na Nintendo Switch ukazała się cyfrowo gra Horizon Chase Turbo od brazylijskiego Aquiris Game Studio. Tytuł ten w maju 2018 roku wydany został już na Steam i PlayStation 4, a dopiero teraz posiadacze Xboxa i hybrydowej konsoli Nintendo mogą zagrać w ten inspirowany klasycznymi ścigałkami kawałek kodu. Tytuł bazuje na takich klasykach gatunku z lat 80-tych i 90-tych jak jak Out Run, Lotus Turbo Challenge i Top Gear (SNES). Zapraszam do recenzji.

 • Make Splatoon 2 great again! #17

  Jak co tydzień spotykamy się na dwudniowym środowo-czwartkowym evenie Make Splatoon 2 great again! Zabawę zaczynamy już o 20:00 aby dołączyć wystarczy wpaść do nas na Discorda w celu wymieniania się Friend Codami. Do zobaczenia wieczorem na arenach zalanych farbą

 • Paliwowe Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

  Dziś 3 grudnia temat wyjątkowo na czasie ponieważ obchodzimy bowiem Dzień Naftowca i Gazownika. Mimo spadających cen ropy na świecie paliwo zamiast tanieć to w wielu przypadkach drożeje. Spowodowane jest to nakładaniem większych akcyz na benzynę i olej napędowy. Niezadowolenie społecznie sięga tego stopnia, że we Francji dochodzi do protestów „żółtych kamizelek”, które przeradzają się w zamieszki. Płoną auta, interweniuje policja, są ofiary śmiertelne. Do protestów zaczynają dołączać się kolejne kraje