Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

Leniwe Poniedziałki z Mario Kart 8: Deluxe

Idea leniwych poniedziałków

Goomba i Mario Kart Polska mają zaszczyt zaprosić na nową cykliczną zabawę dla wszystkich fanów wyścigów Mario Kart 8: Deluxe na Nintendo Switch. „Leniwe poniedziałki”, bo tak właśnie będzie się nazywać to wydarzenie, powstały w szczytnym celu złagodzenia cotygodniowej traumy związanej z bolesnym powrotem do codziennych obowiązków. Decyzję o trybie w jakim będziemy się ścigać pozostawiamy wam. Na tryb rozgrywki możecie głosować w cotygodniowych ankietach.

Kod turnieju:
1304 – 0227 – 8955

 

Jak dołączyć do gry?

Aby dołączyć do Leniwych poniedziałków należy uruchomić Mario Karta 8: Deluxe i przejść kolejno: Online Play ➔ Tournament ➔ Search Using a Code. Tutaj podajemy kod turnieju: 1304 – 0227 – 8955 i zatwierdzamy, od teraz gra będzie pojawiać się na liście ostatnio granych turniejów i nie trzeba będzie wprowadzać kodu ponownie.

Dlaczego gra tak mało osób lub jestem sam?

Nie obawiaj się, jest nas sporo. Zainteresowanie turniejem jest na tyle duże, że gra musi rozdzielać graczy na kilka serwerów, niektóre z nich przez jakiś czas mogą być pustawe. Poczekaj kilka minut lub spróbuj połączyć się ponownie.

Gdzie podziali się gracze z którymi wcześniej grałem?

Aby wyrównać szanse co cztery rundy gracze są mieszani. Dzięki temu masz większe szanse na trafienie osób na podobnym poziomi gry do twojego.

Czy mogę grać we dwie osoby?

Oczywiście, wystarczy wybrać tryb online dla dwóch graczy. Niestety drugi gracz nie będzie miał liczonych punktów w ogólnej klasyfikacji, ale przecież nie chodzi tu o punkty, a o dobrą zabawę.

Dlaczego ciągle mnie rozłącza?

Aby zniwelować problem z rozłączaniem się warto zmienić domyślne serwery DNS w ustawieniach konsoli. W tym celu przechodzimy do menu głównego i kolejno: System Settings ➔ Internet ➔ Manual Setup ➔ DNS Settings: Manual.
Tu wpisujemy następujące wartości:

Primary DNS: 208.67.222.222
Secondary DNS: 208.67.220.220

Więcej informacji na temat opisywanych DNSów znajdziesz na stronie OpenDNS.

Czy mogę gdzieś zobaczyć jak wyglądają Leniwe Poniedziałki?

Streamy z Leniwych Poniedziałków możecie oglądać na Twitchowym kanale Vuhaja.

 

Archiwum wyścigów